Kontakt: 777 447 777
Provozní doba infolinky od 8:30 do 16:30

Zpravodaj

Oficiální vyjádření společnosti ENVONA

08. 09. 2017

Oficiální vyjádření společnosti ENVONA k poškozování jména  a značky firmy.

Společnost tímto reaguje na reportáž, která byla dne opakovaně odvysílána na stanici Český rozhlas – Radiožurnál a byla rovněž zveřejněna na webových stránkách irozhlas.cz

 

Reportáž stojí na nepravdivých a nepodložených informacích, které jsou navíc předkládány hrubě klamavým způsobem.

 

Společnost si dnešní dění na stanici Radiožurnál a článek na webu irozhlas.cz neumí vysvětlit jinak, než že tyto reportáže mají původ v konkurenčním boji a jejich cílem je poškození dobrého jména firmy a zabránění tomu, aby mohla dále poskytovat svým zákazníkům služby, které jim zajistí opravdu férové ceny energií.

 

Společnost celou záležitost intenzivně řeší se svými právními zástupci, zvažuje podání trestních oznámení a nepochybně se bude domáhat náhrady za bezprecedentní poškození jejího dobrého jména.

Zde je kompletní vyjádření právního zástupce společnosti ENVONA
(a také žádost která byla zaslána na ČESKÝ ROZHLAS o stažení těchto klamavých informací, které zcela neodůvodněně poškozují jméno firmy).

 

Současní i budoucí klienti společnosti ENVONA se nemusejí ničeho obávat. Společnost je bude nadále zastupovat při jednání s dodavateli energií a získávat jim tak výhodnější ceny, jakož i při ochraně před podomními prodejci, kteří se snaží poškozovat dobré jméno společnosti a zájmy jejích klientů.

NÁS NEZASTAVÍ A NEUMLČÍ, VŽDY BUDEME BOJOVAT PROTI NEKALÝM PRAKTIKÁM NA ENERGETICKÉM TRHU A BUDEME HÁJIT NAŠE SPOKOJENÉ KLIENTY, KTEŘÍ SE DOBROVOLNĚ PŘIHLÁSILI DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ SPOLEČNOSTI ENVONA.

Zpět